fbpx

درباره دکتر آذین مهر

مطلب دکتر الهام آذین مهر، جراح زنان و زایمان در محیطی آرام و زیبا در شیراز واقع شده است.

اینستگرام

اگر شما اینستگرام ما را دنبال نکرده اید، ممکن است وقت آن رسیده باشد که همین الان دنبال کنید.

تلگرام

به کانال تلگرام ما بپیوندید و تمام اطلاعات زنان و مراقبت از زنان را بلافاصله دریافت کنید!

آپارات

برای با خبر شدن خبرهای هفتگی پزشکی، مطمئن شوید که آپارات دکتر آذین‌مهر را دنبال می‌کنید.

فعالیت در بهترین مراکز اندومتریوز

دکتر الهام آذین‌مهر ارتباط خود را با بهترین مراکز اندومتریوز در دنیا حفظ کرده است و با به کارگیری آخرین روشها توانسته در تشخیص و درمان این بیماران بخصوص از طریق لاپاراسکوپی موثر باشد. بدین دلیل بسیاری از بیماران اندومتریوز به وی ارجاع داده می شوند. از آنجایی که اندومتریوز یکی از علل مهم نازایی می باشد با توجه به تجربه ایشان در این زمینه موفقیت های زیادی در درمان این دسته از خانم های نابارور داشته است.

درباره دکتر آذین مهر

دکتر الهام آذین‌مهر یکی از بهترین لاپاراسکوپی زنان می باشد و با درمان چندین هزار بیمار در خصوص لاپاراسکوپی خارج کردن رحم، لاپاراسکوپی خارج کردن فیبروم، و دیگرجراحی های لاپاراسکوپی زنان کیستهای تخمدان، اندومتریوز پیشرفته، رفع چسبندگی برای بهبود نازایی، درمان سرطانهای زنان و کمک بزرگی در درمان بیماران با روشهای کم تهاجمی برداشته است.

آدرس مطب دکتر آذینمهر

شیراز، ٢٠ متری سینما سعدی، جنب ساندویچی شب چهره، ساختمان منا واقع شده است که شما میتوانید برای خدمات زنان مراجعه به مطب با تعیین وقت قبلی حضور داشته باشید.

دکتر آذینمهر در کنار شما

امروزه زایمان به روش فیزیولوژیک روش ارجح زایمان در جوامع پیشرفته می باشد که توسط دکتر آذینمهر در کنار خانواده انجام می شود و چندسالیست که به همت ماماهای باتجربه وکارآزموده درایران نیز انجام می گردد. درگذشته های نه چندان دور در ایران ودربین مادران ایرانی نیز این روش زایمان رایج و متداول بوده ولی متاسفانه درچنددهه اخیر به دلیل افزایش مداخلات غیرضروری پزشکی درروند زایمان طبیعی تولد ازحالت طبیعی وفیزیولوژیک خودخارج شده وموجب ترس ، دلهره وعدم تمایل مادران ایرانی به انجام زایمان طبیعی شده است . 

دکتر الهام آذینمهر درکنار شما هست تا با برنامه ریزی وآمادگی جسمی وروحی تولدکودکتان را به بهترین نحو هدایت نماییم تاخاطره ای زیبا از زایمان برایتان به یادگار بماند .

رادیو آذینمهر

رادیو آذین مهر به منظور اطلاع رسانی و آگاهی شما عزیزان از مسائل مختلف مربوط به زنان و زایمان ایجاد گردیده است. این رادیو پاسخگوی سوال هایی است که از جانب شما عزیزان مطرح می شود. شما می توانید از طریق دایرکت سوالات مربوط به زنان و زایمان را با ما در میان بگذارید.

فیلم های آموزشی

فیلم های آموزشی دکتر آذینمهر به منظور اطلاع رسانی و آگاهی شما عزیزان از مسائل مختلف مربوط به زنان و زایمان ایجاد گردیده است. 

تماس با پزشک

میتوانید برای خدمات زنان مراجعه به مطب به این شماره تماس بگیرید.

۹۸-۷۱۳-۲۳۵-۸۸۴۳+

سوال خود را طریق فرم دستی زیر به ما ارسال کنید.

بستن منو